Úklid mávnutím kouzelného proutku 

Za sedmero horami a sedmero řekami žila v malebném domku maminka se svými třemi kouzelnými dětmi, žila šťastně a spokojeně...ALE! Jen do chvíle, než se vrátila z práce domů a zase uviděla tu spoušť. Špinavé ponožky na zemi, hromada neumytého nádobí, zablácená podlaha od pacek Alíka, drobečky na koberci a to ji ještě čeká chystání večeře pro ty její malé uličníky a brzy přijde návštěva. Maminka by se ale tak ráda s knihou v ruce sesunula do svého oblíbeného křesla u krbu...

Víla Alžběta Úklidová

Přišla z nenadání, maminku přikryla dekou a nechala ji v klidu podřimovat u plápolajícího krbu. Mávla hůlkou a děly se divy. Špinavé ponožky letěly do koše na prádlo, na koberci nezbyl jediný drobeček, podlaha se leskla jako nová a nádobí bylo umyto, vyleštěno a naskládáno do poliček...

Je to sen?

Maminka se probudila a asi chápete její údiv. Celý dům byl nádherně uklizený a víla Alžběta navíc i vyžehlila prádlo, ke kterému se maminka nemohla už dlouho dostat. Tak to totiž víla Alžběta z úklidového servisu dělá vždy, když vidí, že by mohla ještě s něčím v domácnosti pomoci. (Můžeme pomoci i vám?)

Kouzla pro všechny, kteří je potřebují

Víla Alžběta je tu nejen pro maminky z pohádky, je tu pro všechny, kterým může pomoci. Takové malé kouzlo na zavolání. Pomoc má úklidový servis Alžběta v popisu práce. Teď zrovna letěla za dědečkem a babičkou, kteří už úklid nezvládají. A zítra? Paní Anna pracuje, jak se říká od rána do večera, a to pak nemá člověk na úklid čas ani náladu. No není to pravda? Víla Alžběta je tu jednoduše pro všechny. Pro maminky, tatínky, babičky, dědečky, lidi, kteří nemají čas, nebo ty, které úklid nebaví. Úklid totiž dávno není povinnost, kterou musí zvládat každý.

Úklid jako z pohádky

Věděli jste, že průměrně lidé stráví běžným úklidem domácnosti hodinu a půl denně? To je 10 a půl hodiny za týden, 42 hodin za měsíc, což dělá 504 hodin za rok, tedy 21 dnů, a to se bavíme jen o základním úklidu. Představte si 21 dnů volna. Čtení knih, sledování seriálů, času stráveného s dětmi, skvělé zábavy v kině, divadle, na víně s přáteli, u vína s partnerem. Nemusíte se probouzet ze snu, úklidový servis ALŽBĚTA je tu právě pro vás a váš volný čas. Ozvěte se nám, naše víla Alžběta je i s kouzelným proutkem stále v pohotovosti.

Můžeme vám dopřát čas pro sebe?

Čas nevrátíme, ani nezastavíme, ale můžeme vám jej darovat. Tak schválně, kolikrát jste si řekli, že byste potřebovali, aby byl den dlouhý minimálně 48 hodin? Nepovzdechli jste si někdy nad tím, jak by bylo skvělé se rozdvojit, mít čtyři ruce, stihnout vše tak, jak jste si přáli? A je to při tom tak jednoduché, myslet na sebe zároveň znamená myslet na druhé. Věděli jste, že když čas, který trávíte nad neoblíbeným úklidem, vyměníte za své koníčky, budete šťastnější nejenom vy, ale i vaši blízcí? Je to jednoduché, štěstí a spokojenost se totiž šíří jako lavina.

Vzpomínky, které vykouzlí úsměv na rtech

Na okamžiky při úklidu vzpomínat asi jednou nebudete, ale na to, jak byla úžasná ta nová knížka, na kterou byl konečně čas, si vzpomenete i za několik let. Abychom vám mohli volný čas dopřát, vyplňte nám nezávazný formulář níže a my se s vámi na všem domluvíme. (Proč potřebujeme vaše telefonní číslo? Až vám zadrnčí telefon, jsme to my, na všem se společně domluvíme tak, abyste byli maximálně spokojení. Ozveme se vám co nejdříve).

Nezávazná poptávka úklidu zde:

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


Nejste si s něčím jistí? Jsme pro vás v pohotovosti a na vaše otázky vám rádi odpovíme třeba hned. Tak volejte, zastihnete nás na čísle 602 556 005 nebo pište na náš mail servis@uklidalzbeta.cz


S čím vám pomůžeme?

běžný úklid i PRAVIDELNÉ ÚKLIDY (od podlahy ke stropu)

mytí oken (pro lesk jako blesk)

čistění koberců (aby na nich ani smítko nezůstalo)

čistění sedaček, matrací či čalounění (hned se na ní sedí lépe, že?)

generální úklid (můžeme vám o svátcích ušetřit čas?)

úklid po řemeslnících (a po nepořádku se v mžiku zapráší)

žehlení (netrapte se s košilemi)

• a vlastně skoro vše, co je potřeba uklidit (zahrada, bazén atd.)