Otázky a odpovědi

 

 

 

 

 

Na této stránce najdete shrnutí nejčastějších otázek,

které v souvislosti s naší činností dostáváme

 

►OKAMŽITÁ OBJEDNÁVKA ÚKLIDU ZDE

 

Věřte, že vždy budeme dělat maximum pro to, aby se Úklidový servis ALŽBĚTA stal Vaším rodinným přítelem či partnerem ve věci úklidu. Snažíme se mimo úklid samotný být pro Vás i zdrojem zajímavých informací. Proto na našich stránkách najdete zajímavé informace, jako jsou rady a tipy pro domácnostvychytávky pro dům, byt, zahradu, nebo zajímavé články (které neustále přidáváme), které se Vašeho domova a života týkají.  Na našich stránkách si můžete zdarma stáhnout praktický eBook (věříme, že jste tak již učinili), s množstvím rad, triků a fint na všemožné maléry, fleky a nečistoty, které Vás doma mohou potkat. Na řadu z nich znaly recept už i naše babičky. Mohou Vám leckdy ušetřit čas i peníze

 

Vidím, že vaše firma má sídlo v Hoštce u Roudnice nad Labem. Z jak velké vzdálenosti mohu maximálně být, abyste mi přijeli uklidit?

Ano, jako úklidová firma se zaměřujeme na úklid bytů, domů a firem v regionech měst jako jsou Roudnice nad Labem, Litoměřice, Štětí, Mělník apod. Na druhé straně - pokud máte o úklid od nás zájem, můžete být samozřejmě odkudkoliv. Celková cena sice naroste o určité náklady spojené s dopravou k Vám. Vše je ale o dohodě a nemějte obavy, že bychom byli v těchto případech necitliví. Náklady na dopravu nehrají v celkovém rozpočtu nějakou zásadní roli. Vaše spokojenost a vzájemně dobrý pocit je naším prvořadým cílem. Určitě se dohodneme.

 

Pokud jsem konkrétně z Prahy - bude pro mě úklid od vás v něčem výhodnější oproti „pražským“ firmám?

Ano, určitě. Praha je pro nás specifická tím, že zde máme řadu klientů, kteří naše služby využívají. Často se zde naše úklidové čety pohybují po celý pracovní den. Z tohoto důvodu je i sazba, kterou si účtujeme za dopravu ke klientovi, pro pražské zákazníky velmi výhodná. Společně s našimi přijatelnými cenami za úklidové práce jsme pro pražské zákazníky čím dál tím více populární volbou.

 

Jaký je rozdíl mezi běžným a generálním úklidem?

V kostce řečeno – běžný úklid je už podle názvu opravdu běžným úklidem, který doma provádíte „normálně“ – jednou či dvakrát za 14 dní. Naši pracovníci setřou prach všude na viditelných místech, vyluxují koberce, vytřou podlahy, umyjí kuchyňskou linku a dřez, umyjí nádobí, umyjí koupelnu, umyvadla, WC, vanu, sprchový kout, ve všech místnostech případné volně ležící předměty srovnají a poskládají, uklidí poházené hračky Vašich dětí (nebo Vaše), v případě Vašeho požadavku otřou od prachu a povrchově očistí i elektroniku, vynesou odpadky a podobně. Dle situace na místě se vždy budou snažit udělat i něco navíc k Vaší spokojenosti. 

Generální úklid jde ještě více do hloubky, a k tomu, co je obsahem běžného úklidu, jsou zde navíc takové činnosti, jako důkladné čištění míst běžně „neviditelných“ (vnitřky různých fochů, skříněk, polic, knihoven a nábytku obecně, různé skryté rohy a kouty, lustry, bytové doplňky, dále můžeme umýt (pokud chcete i protřídit a vyklidit) Vaši lednici, a podobně).

 

Jak to celé tedy vlastně probíhá, když bych měl o úklid od vás zájem? Co je třeba udělat nejdříve a co potom, jak s platbami za vaše služby a podobně?

Standardně vše probíhá tak, že obdržíme Vaši nezávaznou objednávku, tedy nám dáte na vědomí, že máte o úklid od nás zájem. Pokud nám napíšete (z formuláře zde na stránkách, nebo emailem), zavoláme Vám. Můžete zavolat samozřejmě i Vy nám. Po telefonu probereme vše důležité. Někdy, když je to třeba, se přijedeme nejprve na Váš byt či dům podívat, uděláme prvotní zmapování a domluvíme se na druzích prací, na ceně a na termínu úklidu. Na následných úklidech již návštěva dopředu není třeba, Vaše prostory už známe. Částku za úklid platíte obvykle po jeho skončení v hotovosti na základě příjmového dokladu, který Vám vystavíme. Jiné formy plateb, zejména u našich pravidelných zákazníků, jsou věcí dohody.

 

Jak dlouho je třeba úklid u vás dopředu objednat?

Ideální je objednat se cca týden dopředu přede dnem, kdy budete chtít uklidit. Pokud budete chtít, abychom Vám uklízeli pravidelně (třeba týdně nebo 1x za 14 dní apod.), budou Vám termíny rezervovány napevno.

 

Jsou nějaké zvýhodněné podmínky, pokud budu od vás chtít úklid pravidelně?

Ano, samozřejmě. Úklidová víla Alžběta má ve své kouzelné hůlce řadu výhod pro Vás. Ty jsou ale předmětem konkrétní dohody s Vámi.

 

V nabídce služeb máte uvedeno, že perete záclony. Použijete tedy mojí pračku?

Ano, ideální stav je záclony vyprat na místě a ještě vlhké a voňavé je pověsit. To je možné pouze za předpokladu, že je vypereme přímo u Vás, tedy ve Vaší pračce (přípravky použijeme vlastní). Pračku s sebou bohužel nevozíme - možná dobrý nápad na vylepšení našich služeb do budoucna :-)

Poradíme si však samozřejmě i v případě, že ve Vaší domácnosti pračku nemáte.

 

Používáte svoje čistící přípravky, techniku a náčiní?

Ano, samozřejmě. Pokud si budete z jakéhokoliv důvodu přát, abychom použili přípravky, techniku a uklízecí potřeby Vaše, samozřejmě to plně respektujeme.

 

Co konkrétně je možné zahrnout do tzv. dalších prací?

Nic nezákonného… Jednoduše vše, na čem se dohodneme. Jsou to práce na zahradě (sekání, průřez stromků a keřů, zametání, úklid sněhu, úklid teras a podobně), úklid a vyklízení garáže, půdy, vyklízení po pozůstalostech… Zkrátka řada věcí.

 

►OKAMŽITÁ OBJEDNÁVKA ÚKLIDU ZDE

 

Nenalezli jste odpověď na to, co potřebujete vědět?

kontaktujte nás na telefonním čísle: 602 556 005

nebo nám můžete napsat email: servis@uklidalzbeta.cz

Najdete nás i na facebooku

 

 

 

Tisknout stránku

Reference

Ebook

Sociální sítě

      © 2017 - Úklidový servis ALŽBĚTA
Zpět nahoru