Vstupte do světa, kde se o úklid postarají za vás

Přidáno 23.11.2018

Vítejte u nás, neboli ve světě, kde je vše čisté, koberce jsou bez jediného drobečku, okna se lesknou jako křišťál, prach byste neobjevili ani s bílou rukavicí a co je hlavní, ve světě, kde pro dokonale uklizený domov musíte udělat jen jedno jediné. Objednat si náš úklidový servis Alžběta. Jednoduché? ANO! Úžasné? ANO! Bez starostí? Třikrát ANO!

Dovolte, abychom se představili

Jsme úklidový servis Alžběta a jak už náš název napovídá, patříme mezi úklidové mágy, kteří vám šetří čas i starosti. S úklidem si díky opravdovým profesionálům, kteří se o čistotu domůfirem i komerčních prostor starají, poradíme na jedničku, s námi se můžete těšit z dokonale uklizené domácnosti, která přímo září čistotou, z vysmýčené firmy, do které se zaměstnanci těší, či z komerčních prostor, do kterých se zákazníci s radostí vracejí.

 

Spokojenost zákazníků na prvním místě

Kromě dokonale uklizených prostor je našim cílem za sebou zanechat spokojené zákazníky, kterým přinášíme vždy něco navíc, včetně malé pozornosti, kterou jim chceme poděkovat za využití našich služeb.

„Dobrý den, jsem opravdu velmi spokojená, vaši zaměstnanci přijeli včas a i odhadovaná doba úklidu odpovídala skutečnosti. Pracovnicí byli příjemní a usměvaví. Úklid byl pečlivý. A děkuji za milou pozornost.“ vzkázala nám například paní Kateřina Pličková, která pracuje jako účetní.

 

Proč si najmout náš úklidový servis?

Důvodů, proč si nás najmout je hned celá řada. Náš servis si zakládá na vaší spokojenosti a nabízí vždy něco navíc, naši prioritou je kvalita služeb, ale také lidský přístup, na kterém si zakládáme. Ať už si přejete uklidit byt, dům, nebo hledáte někoho na úklid firmy, jsme tu pro vás. Co vám úklid přinese? Hlavně ušetřený čas, který můžete využít na činnosti, které kvůli úklidu nestíháte. Čas, který vám už nikdo nevrátí... tak proč ho nevyužít na něco příjemnějšího?

 

Všechny naše články naleznete ZDE

Tisknout stránku

Facebook

Ebook

Sociální sítě
Počasí

Předpověď počasí

      © 2017 - Úklidový servis ALŽBĚTA
Zpět nahoru