Uklízet? Ne, děkuji...

Přidáno 23.11.2018

Úklid. Jedno jediné slovo, které dokáže vyvolat celou řadu emocí. Některým se rozzáří oči a nemohou se dočkat chvíle, kdy opět opráší neexistující prach a vysají ostatním zrakům utajené drobky na koberci. Úklid je však pro většinu ostatních nepříjemnou povinností, která na ně číhá za dveřmi bytu nebo domu jako krvelačná saň. Ani král v pohádkách se nepostavil sani čelem, ale poslal do boje odvážného prince, proč by to u vás mělo být jinak?

Procházka do historie

Nemusíme se vracet ani příliš daleko v historii, stačí nahlédnout do doby našich babiček a prababiček, kdy ženy ještě draly peří, vyráběly knoflíky, šily košile... I přesto, že to není až tak dávno, tyto činnosti si umí představit už málokdo z nás. Stejně jako si naše prababičky a babičky jen stěží dokáží představit život plný stresu a budování kariéry. Doba se mění, s dobou se mění také vykonávané činnosti a požadavky na muže i ženy se stále stupňují. Stejně samozřejmé, jako že si koupíme péřovou peřinu bez toho, abychom draly peří už také je, že si najmeme úklidový servis.

 

Poperte se s úklidem s úsměvem

Není to nic nového pod sluncem, ale je důležité si to čas od času připomenout. Pouze spokojený člověk může vytvořit spokojené prostředí. Proč neváhat s objednáním úklidové služby? Jednoduše proto, že ušetřený čas, který věnujeme své rodině, přátelům nebo jen a pouze sami sobě se nám mnohonásobně vrátí.

 

Co na to sousedi?

Bojíte se, že se na vás budou sousedi kvůli úklidovému servisu dívat skrze prsty? Odpověď je více než jednoduchá, vždy se najde někdo, kdo bude závidět a nudit se. Ale nejen v případě objednání úklidového servisu, ale také koupení nového auta, hezčí barvy fasády, lépe zastřiženého trávníku, hezčích orchideí na parapetu... Co s tím? Přejít to s úsměvem a užívat si volnosti a času, který úklidový servis nabízí… a sousedům jen přát, aby takový pocit mohli sami někdy zažít.

 

Inspirace za mořem

V Anglii, Americe i třeba ve Francii se s úklidem vypořádali opravdu bravurně, a nejen s úklidem, mnohdy také s hlídáním dětí, či vařením. Takzvané housekeepers jsou velmi oblíbené napříč celým světem. Ze zahraničí se necháváme inspirovat módou, hudbou filmy... Není na čase se nechat inspirovat také službou, která nám ušetří tolik časurozčilování a starostí? V zahraničí se pomocnice na úklid starají o domácnost každý den, ne pouze několik hodin týdně, očividně máme ještě co dohánět.

 

Co je lepší než čokoláda? Úklidový servis!

Na dobré věci se velmi snadno zvyká.  Stejně tak, jako první ochutnání čokolády znamená lásku na celý život, tak první volnost spojená s využitím služeb úklidového servisu znamená závislost, která vrací úsměv na tvář. Zdá se to jako maličkost. Člověk uklidí a je hotovo, ale není to tak docela pravda. Dokud nemáme uklizeno a víme, že se musíme do úklidu pustit, nosíme to stále v hlavě. Povinnosti nám blikají jako nepříjemná kontrolka, která nás upozorňuje na to, že není čas odpočívat po vyčerpávajícím dni, ale že je nutné ještě něco udělat. Vypněte nepříjemnou kontrolku s naší pomocí.

 

Všechny naše články naleznete ZDE

Tisknout stránku

Facebook

Ebook

Sociální sítě
Počasí

Předpověď počasí

      © 2017 - Úklidový servis ALŽBĚTA
Zpět nahoru